Stěhování klavírů,pian,pianin a starožitností

V případě, že bude mezi převáženými předměty klavír, piano, pianino, starožitnosti, nebo jinné cennosti, věnujeme těmto předmětům při manipulaci i převozu zvláštní péči.

Jsme vybaveni na stěhování těžkých břemen - proto Váš klavír, piano,pianino nebo jakoukoliv objemnější a těžší věc bez problémů přepravíme, kam budete potřebovat.

Na veškeré Vaše individuální požadavky při zacházení se starožitnostmi a cennosti bereme při stěhování zřetel.

Klavíry - piana a pianina stěhujeme ručně, nebo s pomocí techniky. Stěhované předměty můžeme zabalit, abychom maximálně zabezpečili jejich bezpečou přepravu a ochránili je při manipulaci před nechtěným poškozením.

Každé naše stěhování pian a starožitností je pojištěno.

Náš stěhovací tým se skládá ze speciálně proškolených pracovníků pro které není problém splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Snažíme se o maximální spokojenost našich zákazníků a bezproblémový průběh stěhování.
V případě, že byste potřebovali Váš klavír - piano, pianino, starožitnosti, nebo cennosti někde uskladnit, než budou pro jejich umístění připraveny např. nové prostory, kam se stěhujete, nabízíme možnost dočasného i dlouhodobějšího uskladnění.

Stěhování klavírů, pian, starožitností

Stěhování klavírů, pian, starožitností

Stěhování klavírů, pian, starožitností

 

banner